Pogovarjamo se o RIN in MINUT

Vabilo na seminarje FMF

Zadeva: Vabilo na seminarje FMF

od Matija Lokar -
Število odgovorov: 0

Pozdravljeni!


Kar nekaj med vami sem vas pogrešal na prvem spletnem srečanju  IZZIVI POUČEVANJA RAČUNALNIŠKIH VSEBIN V OŠ IN SŠ. Na delavnici smo se menili, da bi se srečevali tudi tam! 

Seveda se še vedno lahko priključite, saj računam, da boste tam predstavili tudi svoje projekte. 


Na listi predvajanj https://www.youtube.com/channel/UCN-p-ojW51uW6cPAViFr8Fw sem v sklopu   objavil posnetek tega prvega srečanja. 

Vabim vas, da si ga ogledate!

Nujno se prijavite v spletno učilnico  (https://lokar.fmf.uni-lj.si/moodle/course/view.php?id=115) , saj vas bomo obveščali preko nje! 

Naslednje srečanje je v sredo 19. 10. ob 19:30 na Zoomu (https://uni-lj-si.zoom.us/j/94591171819?pwd=NUlMaitEczcvS3lia2xPaDR1bjd6dz09). Gregor Anželj bo govoril o Digitalizaciji rokopisa: Kako doseči, da v Wordu, na spletnih straneh ... lahko uporabimo svojo pisavo (torej nabor znakov, kjer so črke naš rokopis)!

--------------------

Na prvem srečanju smo:

  • zvedeli nekaj drug o drugem
  • si ogledali razloge za ta seminar
  • njegovo "zgodovino"
  • si ogledali spletno učilnico seminarja 
  • se dogovorili glede terminov srečanja
  • se pogovarjali o temah, ki bi jih obravnavali v okviru srečanj in pripravili "oglasne deske"
V spletni učilnici (https://lokar.fmf.uni-lj.si/moodle/course/view.php?id=115) so tudi prosojnice tega srečanja. 

 Vaše zadolžitve (NAJKASNEJE, zaželeno pa čim prej) do 15. 10.:


Prostora je še nekaj 😁, povabite še kolegice in kolege. Saj veste - več nas bo, bolj "veselo" bo!  če je le možno, se prijavite preko KATISa, saj nam s tem pomagate, da bo seminar ostal v "ponudbi" tudi v naslednjih šolskih letih.