Pogovarjamo se o RIN in MINUT

Redni spletni sestanki

Redni spletni sestanki

od Matija Lokar -
Število odgovorov: 38

Ugotovili smo, da bi bilo dobro, da se v tej polovici leta srečujemo na res kratkih (okvirno pol urnih)  a rednih videosrečanjih. Zato se bomo 

                vsak drugi in četrti ponedeljek v mesecu dobili  na https://uni-lj-si.zoom.us/my/matijalokar 

Uvrstite ga v svoje koledarje. Če najdete boljši termin,  ga seveda lahko predlagate (a na 13. 2. ne vpliva, takrat se zagotovo dobimo)

Virtualni piškoti, kava in čaj zagotovljeni Čaj in piškoti! Ker pa ne boste z avtomobilom, pa lahko tudi  kuhanček

Spisek predvidenih datumov: 13. 2., 27. 2., 13. 3., 27. 3, 10. 4., 24. 4., 8. 5, 22. 5.

V odgovor na Matija Lokar

Zadeva: Redni spletni sestanki

od Matija Lokar -

Kaže da obljuba piškotov, čaja, kave in "kuhančka" ne pomaga :-((

Zato podnavljam, da se bomo 

                vsak drugi in četrti ponedeljek v mesecu dobili ob 19:30   na https://uni-lj-si.zoom.us/my/matijalokar 

/razen drugi ponedeljek v februarju, ko se dobimo ob 19:00/.  Spisek predvidenih datumov: 13. 2., 27. 2., 13. 3., 27. 3, 10. 4., 24. 4., 8. 5, 22. 5.

Potrdite, da ste s tem seznanjeni in da ste termin vpisali v svoje koledarje, ali pa pač predlagate drug način rednega srečevanja!


V odgovor na Matija Lokar

MINUT/NAPOJ: Redni spletni sestanki

od Matija Lokar -

Naslednji ponedeljek (12. 6.) je drugi ponedeljek v mesecu. Se dobimo na ZOOMu? 

               ob 19:30   na https://uni-lj-si.zoom.us/my/matijalokar 

in potem še 26. 6. 

potem je pa že naša delavnica (4. - 7. 7.), potem gremo(ste) pa na dopust ;-) in se ponovno srečamo ??????


Ukradena luna

V odgovor na Matija Lokar

Zadeva: MINUT/NAPOJ: Redni spletni sestanki

od Marina Trost -

Jaz se današnjega sestanka žal ne morem udeležiti.


Predlagam, da se pogovorimo o frekvenci teh sestankov. Meni se na 14 dni zdi malo prepogosto, mogoče na 3 tedne ali še bolje, da zbiramo teme potrebnih pogovorov in ko se tega nekaj nabere ali je kakšen "deadline", pa se dobimo.

Drugič bi se rada pogovorila o urah sestankov. Te večerne ure so sicer res "privlačne", ampak velikokrat imam jaz še kakšne druge, osebne zadolžitve. Teh večernih sestankov se mi je zdaj že preveč nabralo (že v povezavi s službo so trije). Rajši bi enkrat po pouku, okrog 15. ali 16. ure. Povejte še ostali kako vam ustreza, pa se bomo prilagodili večini.


V odgovor na Matija Lokar

Zadeva: Redni spletni sestanki

od Gabrijela Krajnc -

Šptrjujem zabeležene datume. Lep pozdrav vsem

Jelka

V odgovor na Gabrijela Krajnc

Zadeva: Redni spletni sestanki

od Maša Mohar -

Pozdravljeni,

iskreno zaradi svojega slabega počutja nisem veliko odgovarjala na emaile. Danes potrjujem udeležbo na sestankih od ponedeljka dalje.

Lp

Maša

V odgovor na Matija Lokar

Zadeva: Redni spletni sestanki

od Matija Lokar -

Ne pozabite na 

Ugotovili smo, da bi bilo dobro, da se v tej polovici leta srečujemo na res kratkih (okvirno pol urnih)  a rednih videosrečanjih. Zato 

                 vsak drugi in četrti ponedeljek v mesecu se pogovarjamo od 19:30 - 20:00 na https://uni-lj-si.zoom.us/my/matijalokar 


Torej ta ponedeljek ob 19:30. 

V odgovor na Matija Lokar

Zadeva: Redni spletni sestanki

od Matija Lokar -

Še to ... Rad bi, da bi na sestanku poročali o svojih projektih. Torej:

  • Kakšno je trenutno stanje na vašem projektu. Kaj je narejeno ...
  • Kakšni so načrti za mesec marec za ta projekt
  • kako je z obiskom (reklamo) pri kolegih ....
  • ...



V odgovor na Matija Lokar

Zadeva: Redni spletni sestanki

od Matija Lokar -

Dnevni red za današnje srečanje ob 19:30

  1. Poročanje vsake skupine o stanju na projektu
  2. Konferenca DigDaktika (projave, kdo, ...)
  3. Aktivnost: povabi MINUT sodelavca k izvedbi naših projektov
  4. Delovni vikend 25. 3. (kaj) 
  5. Srečanje 11. 5. (kaj, kako, kje ...) 

Se vidimo čez dobro uro in pol na https://uni-lj-si.zoom.us/my/matijalokar 

V odgovor na Matija Lokar

Zadeva: Redni spletni sestanki

od Irena Mrak Merhar -

Je morda že možno dobiti posnetek včerajšnjega zooma?

Prijavo prispevka za DigDaktiko oddamo sami verjetno?

V odgovor na Irena Mrak Merhar

Zadeva: Redni spletni sestanki

od Matija Lokar -

Žal sestanka nismo snemali ... Šele na 3/4  sem se spomnil, da bi to morda bilo dobro ... 

Ja, danes naj bi sami oddali prispevel za DigDakto. 

V odgovor na Matija Lokar

Zadeva: Redni spletni sestanki

od Andreja Kramar -

Pozdravljeni,

danes so se mi načrti čez dan malce spremenili, šla sem v gledališče in me ni bilo na sestanku. Upam, da je Nastja pokrila za obe, jaz pa se pozanimam o ugotovitvah.... vsem lep pozdrav, Andreja

V odgovor na Matija Lokar

Zadeva: Redni spletni sestanki

od Matija Lokar -

Ne pozabite:

                                  24. 4. je  četrti ponedeljek v mesecu in se ob 19:30 

dobimo   na https://uni-lj-si.zoom.us/my/matijalokar 

======================================================================

V odgovor na Matija Lokar

Zadeva: Redni spletni sestanki

od Matija Lokar -

Zaradi določenih tehničnih zapletov se prosim, tokrat prijavite na

               https://uni-lj-si.zoom.us/my/irenans 

Torej jutri 24. 4. se ob 19:30    dobimo   na https://uni-lj-si.zoom.us/my/irenans 

Če kdo res ne more, naj to javi tukaj ... 


V odgovor na Matija Lokar

Zadeva: Redni spletni sestanki

od Uroš Ocepek -

Na žalost se današnjega sestanka ne bom mogel udeležiti.

Sem napisal povratno informacijo za tri prispevke.

Najinih 200 besed sem dopolnil s predlogom povzetka za konferenco STEAMCOLAB23.

V odgovor na Uroš Ocepek

Zadeva: Redni spletni sestanki

od Maša Mohar -

Pozdravljeni,

jaz se iskreno opravičujem za ponedeljek. Sem prišla pozno domov, potem pa sem popolnoma pozabila na sestanek. Povzetek za STEAMCOLAB23 bom oddala do petka. Ostalo pa sem odgovorila v preostalih objavah na forumu. 

Hvala, ker razumete. Želim vam lep dan.

Maša Mohar

V odgovor na Maša Mohar

Zadeva: Redni spletni sestanki

od Matija Lokar -

Maša, nič nisi zamudila ... Sestanek je 22. 5. (15. 5.) ga sploh ni bilo (tudi napovedanega ne). 

Napisali smo: 

      Spisek predvidenih datumov: 13. 2., 27. 2., 13. 3., 27. 3, 10. 4., 24. 4., 8. 5, 22. 5.

In seveda potem 10. 4. črtali, ker je bil praznik ...


V odgovor na Matija Lokar

Zadeva: Redni spletni sestanki

od Matija Lokar -

Ne pozabite:

                                  22. 5. je  četrti ponedeljek v mesecu in se ob 19:30 

dobimo   na https://uni-lj-si.zoom.us/my/matijalokar 

======================================================================


V odgovor na Matija Lokar

Zadeva: Redni spletni sestanki

od Uroš Ocepek -

Za danes se moram opravičiti - žal mi ne bo zneslo.

V odgovor na Uroš Ocepek

Zadeva: Redni spletni sestanki

od Nežka Rugelj -

Pozdravljeni!


Se opravičujem za pozno sporočilo. Tudi nama z Anjo se zaradi zavlečenih priprav na valeto danes ne bo uspelo udeležiti sestanka.


LP, Nežka