Pogovarjamo se o RIN in MINUT

Srečanje 27. 3.

Zadeva: Srečanje 27. 3.

od Matija Lokar -
Število odgovorov: 0

V informacijo tistim, ki niste uspeli priti:

             Vsak si izbere od enega do treh 200 besednih zapisov

in v Forumu besedilo komentira, predlaga dopolnitve, spremembe ....

In takoj odgovor na vprašanje:

                            ne, tistih 200 besed ni "trda" meja in besed ni potrebno šteti.  Vseeno je, če je zapis dolg 190 ali pa 290 besed ... Le prekratek ali predolg naj ne bo.