Pozdravljeni!
Tukaj birokratski hrček :-( Oddati moram poročilo na UL o projektu in v njem moramo zapisati število učencev/dijakov, ki so bili udeleženi.
Prosim, mi sporočite to številko za 2022/23. Če se da čim preje in lahko tudi po e-pošti.
Hvala v naprej, lep dan in LPA