Pogovarjamo se o RIN in MINUT

Zadnje predpoletno srečanje

Zadnje predpoletno srečanje

od Matija Lokar -
Število odgovorov: 19

Kar nekaj časa se že nismo dobili. Menim, da bi bilo zelo dobro, da se srečamo še enkrat pred odhodom na zaslužene počitnice. 

Z Andrejem vas torej vabiva na ZOOM srečanje


               v ponedeljek, 1. 7. ob 20:30    na    https://uni-lj-si.zoom.us/my/matijalokar 


Dnevni red:

  • Pregled opravljenega dela
  • Gremo septembra v Muenchen !?
  • Kako naprej

========================================================================================================

Prosim, da se odzovete res vsi (z odgovorom tu v FORUMU)  in potrdite, da se srečamo v ponedeljek (ali :-( pa spročite, da vas žal ne bo). 





V odgovor na Matija Lokar

Zadeva: Zadnje predpoletno srečanje

od Matija Lokar -

Dodajam še eno točko:

  • Delavnica na FRI   20. avgust  (torek) - 23. avgust (petek)

Trenutno nas je udeležbo potrdilo 10 , treh žal ne bo, ostalo polovico pa še čakamo!!!