Kar nekaj časa se že nismo dobili. Menim, da bi bilo zelo dobro, da se srečamo še enkrat pred odhodom na zaslužene počitnice.
Z Andrejem vas torej vabiva na ZOOM srečanje
v ponedeljek, 1. 7. ob 20:30 na https://uni-lj-si.zoom.us/my/matijalokar
Dnevni red:
- Pregled opravljenega dela
- Gremo septembra v Muenchen !?
- Kako naprej
========================================================================================================
Prosim, da se odzovete res vsi (z odgovorom tu v FORUMU) in potrdite, da se srečamo v ponedeljek (ali :-( pa spročite, da vas žal ne bo).