Sem Marta Lukanec, Ljubljančanka, ki že dolgo učim kemijo na Gimnaziji Vič. Prijavila sem se, ker sem že sodelovala z informatičarko Marino v medpredmetni povezavi in ker bi se rada naučila še kaj novega, kar bi mi pomagalo pri delu z dijaki.
Sem Marta Lukanec, Ljubljančanka, ki že dolgo učim kemijo na Gimnaziji Vič. Prijavila sem se, ker sem že sodelovala z informatičarko Marino v medpredmetni povezavi in ker bi se rada naučila še kaj novega, kar bi mi pomagalo pri delu z dijaki.