Pogovarjamo se o RIN in MINUT

Spletno srečanje

Spletno srečanje

od Matija Lokar -
Število odgovorov: 14

V ponedeljek, 17. 10. se bomo ob 20:30 srečali na spletnem srečanju. Načrtujemo, da bo srečanje trajalo med 30 in 60 minut. 

Dobimo se preko Zooma na: https://uni-lj-si.zoom.us/my/matijalokar 

Prosimo, če vsi potrdite svojo udeležbo najkasneje do srede, 12. 10. do 12h, oziroma (računamo, da takih ne bo)  sporočite, da vas ne bo. To lahko storite bodisi tukaj v forumu ali po e-pošti na napoj@404.si

Pogovorili se bomo glede napredka pri projektu, ogledali rezultate prvih anket in izmenjali izkušnje!


Irena, Rok Andrej in Matija


V odgovor na Matija Lokar

NUJNO: MINUT NAPOJ Spletno srečanje

od Matija Lokar -


V petek (torej jutri), 2. 12. se bomo ob 15:00 srečali na spletnem srečanju. Načrtujemo, da bo srečanje trajalo okoli 30 minut. 

Dobimo se preko Zooma na:  https://uni-lj-si.zoom.us/j/99785475727

Opravičujemo se za pozen sklic (zaradi tehničnih in drugih težav). Prosimo, če potrdite svojo udeležbo, oziroma (računamo, da takih ne bo)  sporočite, da vas ne bo. To lahko storite bodisi tukaj v forumu ali po e-pošti na napoj@404.si

Pogovorili se bomo glede napredka pri projektu, ogledali pripravljene ankete in izmenjali izkušnje!


                                                                                                                                                                      Irena, Andrej, Matija


V odgovor na Matija Lokar

Zadeva: NUJNO: MINUT NAPOJ Spletno srečanje

od Matija Lokar -

Zaradi Andrejevih nujnih obveznosti moramo sestanek sklican za ob 15h prestaviti na 17:30.  Prav tako spreminjamo še ZOOM povezavo na https://uni-lj-si.zoom.us/my/matijalokar Se iskreno opravičujemo!


Torej:

V petek (torej danes), 2. 12. se bomo ob 17:30 srečali na spletnem srečanju. Načrtujemo, da bo srečanje trajalo okoli 30 minut. 

Dobimo se preko Zooma na:  https://uni-lj-si.zoom.us/my/matijalokar 

Opravičujemo se za pozen sklic (zaradi tehničnih in drugih težav). Prosimo, če potrdite svojo udeležbo, oziroma (računamo, da takih ne bo)  sporočite, da vas ne bo. To lahko storite bodisi tukaj v forumu ali po e-pošti na napoj@404.si

Pogovorili se bomo glede napredka pri projektu, ogledali pripravljene ankete in izmenjali izkušnje!


                                                                                                                                                                      Irena, Andrej, Matija