Pogovarjamo se o RIN in MINUT

Še zadnje letošnje srečanje

Še zadnje letošnje srečanje

od Matija Lokar -
Število odgovorov: 5

Vem, da je v zadnjem trenutku, ampak vseeno bi bilo lepo, če se letos še enkrat dobimo. Zato vas vse vabimo na spletno srečanje v 

                      sredo, 21. 12. ob 18:00 na https://uni-lj-si.zoom.us/my/matijalokar 

Res bomo veseli, če se boste kljub vabilu "tik pred zdajci" srečanja  udeležili vsi .... 


V odgovor na Matija Lokar

Zadeva: Še zadnje letošnje srečanje

od Matija Lokar -

Ups, moja napakica ... 

                Pozabil sem na podpis, torej kdo je tista "množina", ki vas vabi .... 

Na sredino srečanje vas torej vabimo      Irena, Rok, Andrej in Matija.   



P. s. In še tole - še posebej bi bili veseli, če bi se srečanja udeležili tudi tisti učitelji, ki se našemu projektu priključujete naknadno (kot "zamenjave"). Ker še niste vsi vpisani v to spletno učilnico (in torej vabila ne bodo videli), vaše partnerje iz skupin prosimo, da jih povabite, da se spoznamo! 

                                                                                                                                                    Irena, Rok, Andrej in Matija