V soboto smo se menili, da bi morda imeli skupni slogan, ki bi ga posredovali organizatorjem za DigiDakto. Včeraj se o tem žal nismo pomenili!
V Forumu sem že v soboto napisal:
Menili smo se, da bi imeli kar vsi neko skupno misel, ki bi odražala naš MINUT NAPOJ projekt. Prosim, če premislite, predlagate (kar tukaj v Forumu), vsekakor pa se moramo za misel odločiti v ponedeljek! Seveda so zaželeni "vložki" vseh, tudi, če nimate prispevka na DigiDaktiki.
========================
Res prosim, za vaše sodelovanje!