Pozdravljeni,
bi bil kdo pripravljen pripeljati 2-3 svoje učence na konferenco Digdaktika, da bi predstavljali svoje izdelke na razstavnem sklopu na prizorišču v okviru sklopa inovacije v izobraževanju?
Lahko imamo svojo stojnico kjer prikazujemo izdelke, ki so nastali pri projektu. Seveda, če nas je vsaj nekaj zainteresiranih. Prosim za hiter odgovor, če se da.
Seveda me z Nežko pripeljeva svoje. :)
Lp, Anja