Ker enostavno nisem uspel nič pametnega urediti (cel kup gumbov ni bilo vidnih, ker so bili na čudnih (vsaj za moje nastavitve grafike) mestih ali v čudnih barvnih kombinacijah, sem "preklical" prejšnjo uporabo teme za to učilnico in nastavli "standardno" oblikovanje. Če prav vem, sem v to "prisilil" za ta "predmet" tudi vas.
Kaj menite? Pustimo takole? Gremo nazaj na prejšnje stanje?