Pogovarjamo se o RIN in MINUT

Redni spletni sestanki MINUT NAPOJ II

Redni spletni sestanki MINUT NAPOJ II

od Matija Lokar -
Število odgovorov: 8

Naj obnovimo - Ugotovili smo, da je dobro, da se srečujemo na kratkih (okvirno pol urnih)  a rednih videosrečanjih. Zato se bomo 

                vsak drugi in četrti ponedeljek v mesecu ob 20:30   srečevali na https://uni-lj-si.zoom.us/j/99599756584 

Uvrstite termine v svoje koledarje. 

Le letu 2024 se torej prvič srečamo danes, 8. 1. ob 20:30.  na  https://uni-lj-si.zoom.us/j/99599756584 

V odgovor na Matija Lokar

Zadeva: Redni spletni sestanki MINUT NAPOJ II

od Marina Trost -

Pozdravljeni.

Danes sva z Marto žal obe zasedeni in se opravičujeva, ker naju ne bo.
Sicer tudi nimava kaj novega za povedat, ker meni s projektom še ni uspelo začeti (v decembru je bilo vsega preveč).
Bova pa z veseljem prebrali zapisnik.


Srečno in uspešno,
    Marina

V odgovor na Matija Lokar

Zadeva: Redni spletni sestanki MINUT NAPOJ II

od Matija Lokar -

V ponedeljek je drugi ponedeljek v mesecu, torej naj bi se dobili ob 20:30   na https://uni-lj-si.zoom.us/j/99599756584 

Žal imam ob tem terminu že en nujen ZOOM sestanek (v povezavi s tekmovanjem ACM Pišek). 

To pomeni, da 

  • mene na sestanku MINUT NAPOJ ne bo
  • ne moremo se dobiti na "mojem" ZOOMu

Predlagam, da se nekdo med vami javi, da bo gostitelj tega srečanja (@Andrej, @Irena, @kdo drug ....). 

V odgovor na Matija Lokar

Zadeva: Redni spletni sestanki MINUT NAPOJ II

od Roman Bobnarič -

Lep pozdrav,

lahko jaz ponudim gostovanje vsem nam brezdomcem, vendar ne bo imelo smisla, če ne bo nikogar od "vodstva", ki bi imel kakšen program srečanja.
Razen če udarimo kakšno debato, pa  še kaj drugega rečemo....

Zoom bom odprl tam cca 10 minut pred začetkom. OK?

Moj zoom: https://arnes-si.zoom.us/my/bobnaric?pwd=Z29abHNwdURQN2xQbHV3OWhqYnBhQT09

Lp, Roman

V odgovor na Matija Lokar

Zadeva: Redni spletni sestanki MINUT NAPOJ II

od Matija Lokar -

Danes je četrti ponedeljek v mesecu, a kljub temu, ker je "pol Slovenije" na počitnicah, rednega MINUT NAPOJ II srečanja ne bo. 

Se opravičujem za pozno sporočilo, a ...