Objavljam predlog logotipa. :-)

Objavljam predlog logotipa. :-)

Uroš,
meni je logotip zelo všeč :)
Lenka
Meni se zdi logotip super. Domiselna spirala ki ponavlja besedo MINUT in vsaka črka simbol panoge. Mislim da je logotip odličen.
Čestitke tako za idejo kot izvedbo!
Morda bi namesto PROJEKT napisali NAPOJ, ker je to ena od aktivnosti pod skupnim dežnikom "NAPOJ-a". A predlagam, da se glede tega pogovorimo v ponedeljek (saj veste ob 20:30 na https://uni-lj-si.zoom.us/my/matijalokar
Predlagam, da svoja gradiva opremimo s tem logotipom (da se ve od kod so ;-) )