Ker nekateri potrebujete "uradno" vabilo, sem na hitro nekaj "spesnil" in vam poesla po e-pošti, pripenjam pa še tukaj ...
Se opravičuejm, ker ta zadeva ni bila urejena prej, pa tudi za "ne ravno spolirano" obliko ... A upam, da bo vseeno služila namenu (potni nalogi ....)