Pogovarjamo se o RIN in MINUT

Delavnica 25. 3.

Delavnica 25. 3.

od Matija Lokar -
Število odgovorov: 6

Ker nekateri potrebujete "uradno" vabilo, sem na hitro nekaj "spesnil" in vam poesla po e-pošti, pripenjam pa še tukaj ...

Se opravičuejm, ker ta zadeva ni bila urejena prej, pa tudi za "ne ravno spolirano" obliko ... A upam, da bo vseeno služila namenu (potni nalogi ....) 



V odgovor na Matija Lokar

NUJNO:: Delavnica 25. 3.

od Andrej Brodnik -

Pozdravljeni!

Za sobotno dealvnico prosim vse, ki prihajate na delavnico izven Ljubljane, da mi pošljete ČIM PREJ:


- Ime in priimek
-
 Naslov, poštna št., kraj
-TRR

-Davčna številka

Hvala v naprej in LPA

V odgovor na Matija Lokar

Zadeva: Delavnica 25. 3.

od Irena Mrak Merhar -
Živjo!

Jaz se bom za soboto opravičila - stvari se mi prekrivajo z drugo aktivnostjo in ne morem priti v Ljubljano.
S Klavdijo imava 200 besed izpiljenih, ker sva jih uporabili za DigDaktiko. Analizo ankete sva nekaj že delali, nimava pa končano.
Na NAK konferenci naju tako ali tako ni.

Je pa najin prispevek sprejet na DigDaktiko - kot plakat. Verjetno je še kdo prejel odgovor.

Prijetno delovno soboto vam želim!
Irena

V odgovor na Irena Mrak Merhar

Zadeva: Delavnica 25. 3.

od Darja Strah -

Pozdravljeni,

tudi jaz ne morem v soboto (druge aktivnosti).
Vsem uspešno delo.

V odgovor na Darja Strah

Zadeva: Delavnica 25. 3.

od Klara Lampret -

Pozdravljeni,

tudi jaz se nebom mogla udeležiti jutrišnje delavnice. V prihodnjem tednu pišem dva pomembnejša kolokvija. Malce sem se vštela glede količine in težavnosti snovi, tako da morem jutri nadoknaditi.


Želim vam uspešno delavno soboto.

Klara