Pogovarjamo se o RIN in MINUT

Redni spletni sestanki MINUT NAPOJ II

Redni spletni sestanki MINUT NAPOJ II

od Matija Lokar -
Število odgovorov: 55

Ugotovili smo, da je dobro, da se srečujemo na kratkih (okvirno pol urnih)  a rednih videosrečanjih. Zato se bomo 

                vsak drugi in četrti ponedeljek v mesecu ob 20:30   srečevali na       ****** [Bo javljeno] 

Uvrstite ga v svoje koledarje. Če najdete boljši termin,  ga seveda lahko predlagate (a najkasneje do torka, 6. 9.)

Če ne bo sprememb, se prvič torej srečamo 11. 9. ob 20:30

V odgovor na Matija Lokar

Zadeva: Redni spletni sestanki MINUT NAPOJ II ter novi ćlani

od Matija Lokar -

Še enkrat bi vas prosil, če se vsi oglasite na Forumu in poveste, če vam odgovarjajo termini za srečanja. Torej (glede na najin pogovor Jelka) - pričakujemo, da se javite vsi, tudi, če vam zadeva ustrezan. Na ta način bomo vedeli, da "ste še med živimi", pri čemer slednjo besedo mislim kot - da ste še aktivni udeleženec MINUT NAPOJ!

Prav tako bi prosil tiste, ki ste napovedali, da bo poleg vas na projektu sodelovala še oseba X, da se ta oseba čimprej vpiše v ta predmet in se nam predstavi!

Ja, in tudi če ste med počitnicami (ali včeraj na konferenci DigDaktika, kjer se nas je srečalo kar nekaj) naleteli na koga, ki bi se priključil naši skupini, seveda je dobrodošel. Le čimprej naj se oglasi (bodisi direktno z vpisom v učilnico, bodisi s pošto na napoj@404.si

V odgovor na Matija Lokar

Zadeva: Redni spletni sestanki MINUT NAPOJ II

od Tea Habinc -

Meni ponedeljek bolj ustreza kot četrtek.

Se že veselim.

Lep pozdrav

Tea Habinc

V odgovor na Tea Habinc

Zadeva: Redni spletni sestanki MINUT NAPOJ II

od Matija Lokar -

Res ne vem, od kje se je prikradel ;-) ta četrtek ... Saj ni bil omenjan? Ves čas se pogovarjamo o  drugem in četrtem ponedeljku!


V odgovor na Matija Lokar

Zadeva: Redni spletni sestanki MINUT NAPOJ II

od Nežka Rugelj -

Pozdravljeni!

Ker mi sicer noben večerni termin ne ustreza zaradi uspavanja malčka (to pomeni, karkoli z zaključkom po 19.30), predlagam jutranji termin med tor/sre/čet ob 6.30 :) 

Ker verjetno to ne bo izglasovano, podprem predlagani termin.

Prijeten začetek šolskega leta!


V odgovor na Matija Lokar

sestanek projekta MINUT NAPOJ II ponedeljek, 11. 9. ob 20:30 na https://uni-lj-si.zoom.us/j/91099258706

od Matija Lokar -

Vabim vas na sestanek projekta MINUT NAPOJ II

           ponedeljek, 11. 9.  ob 20:30 na  https://uni-lj-si.zoom.us/j/91099258706 

V odgovor na Matija Lokar

Zadeva: sestanek projekta MINUT NAPOJ II ponedeljek, 11. 9. ob 20:30 na https://uni-lj-si.zoom.us/j/91099258706

od Matija Lokar -

Še dregljaj tik pred zdajci ... 

        sestanek projekta MINUT NAPOJ II  ponedeljek, 11. 9.  ob 20:30 na  https://uni-lj-si.zoom.us/j/91099258706 



V odgovor na Matija Lokar

NUJNO: sestanek projekta MINUT NAPOJ II ponedeljek, 11. 9. ob 20:30 na https://uni-lj-si.zoom.us/j/91099258706

od Matija Lokar -

ZOOM mi ga lomi, tako, da je prej posredovana povezava NAPAČNA.

Prav je:

             sestanek projekta MINUT NAPOJ II  ponedeljek, 11. 9.  ob 20:30 na  https://uni-lj-si.zoom.us/j/99599756584 

==================




V odgovor na Matija Lokar

Zadeva: NUJNO: sestanek projekta MINUT NAPOJ II ponedeljek, 11. 9. ob 20:30 na https://uni-lj-si.zoom.us/j/91099258706

od Anja Knežević -

Pozdravljeni, 

meni se danes žal ne bo uspelo udeležiti sestanka. 

Lep pozdrav,

Anja

V odgovor na Matija Lokar

Zadeva: NUJNO: sestanek projekta MINUT NAPOJ II ponedeljek, 11. 9. ob 20:30 na https://uni-lj-si.zoom.us/j/91099258706

od Nežka Rugelj -

Pozdravljeni!

Jaz zamudim vsaj 15 minut, upam, da vas še ujamem.

Nežka

V odgovor na Matija Lokar

Zadeva: NUJNO: sestanek projekta MINUT NAPOJ II ponedeljek, 11. 9. ob 20:30 na https://uni-lj-si.zoom.us/j/91099258706

od Roman Bobnarič -
V odgovor na Roman Bobnarič

Zadeva: NUJNO: sestanek projekta MINUT NAPOJ II ponedeljek, 11. 9. ob 20:30 na https://uni-lj-si.zoom.us/j/91099258706

od Gabrijela Krajnc -

Spoštovani, se opravičujem za včeraj. Se pa iskreno zahvaljujem za zapisnik. Super.

Za srečanje 7. 10 pa se tudi opravičujem, kajti takrat imamo elektriado (srečanje tehniških šol) in se žal  srečanja ne morem udeležiti. Lep pozdrav, Jelka

V odgovor na Roman Bobnarič

Zadeva: NUJNO: sestanek projekta MINUT NAPOJ II ponedeljek, 11. 9. ob 20:30 na https://uni-lj-si.zoom.us/j/91099258706

od Tea Habinc -

Pozdravljeni,

prosila bi le za manjšo spremembo v zapisniku. Gregor Kopinč se nam je na včerajšnjem sestanku pridružil in predstavil. Sodelujeva in sva bila oba prisotna na sestanku. Prihajava z Gimnazije Brežice, Gregor je učitelj matematike, jaz sem učiteljica informatike. 

Lep pozdrav

Tea

V odgovor na Matija Lokar

Zadeva: Redni spletni sestanki MINUT NAPOJ II

od Matija Lokar -

Jutri je drugi ponedeljek v mesecu, torej 

             sestanek projekta MINUT NAPOJ II  ponedeljek, 13. 11.  ob 20:30 na  https://uni-lj-si.zoom.us/j/99599756584 

==================

V odgovor na Matija Lokar

Zadeva: Redni spletni sestanki MINUT NAPOJ II

od Matija Lokar -

O čem bi se pogovarjali?  Predlogi  (napišite tudi vi svoje pred 20:00):

  • Stanje na projektih
  • Stanje glede vizitk
  • Ali naredimo spet enodnevno srečanje (sobota) - recimo v začetku decembra ali sredi januarja?
  • ...
V odgovor na Matija Lokar

NUJNO: Redni spletni sestanki MINUT NAPOJ II

od Matija Lokar -

Ker bi rad preveril določene morebitne tehnične težave [še bolj pa da uredimo birokratske zahteve glede vašega sodelovanja :-(] , prosim prav vse, da 

  • potrdite svojo današnjo udeležbo  (tukaj v Forumu)
  • v Forumu sporočite, da vas danes ne bo 

Če se bo po spletu okoliščin zgodilo, da boste to sporočilo videli prepozno (po današnjem srečanju 13.11. ob 20:30), prosim, če se kljub temu naknadno javite tu v Forumu!

Če ne bomo dobil odziva vseh posameznikov, bomo imeli težave z vašim uradnim statusom glede sodelovanja :-< v projektu.



V odgovor na Matija Lokar

Zadeva: NUJNO: Redni spletni sestanki MINUT NAPOJ II

od Lenka Keček -

Pozdravljeni,

danes se zaradi drugih obveznosti žal ne morem udeležiti srečanja, vas pa vse prav lepo pozdravljam.

Lenka

V odgovor na Matija Lokar

Zadeva: Redni spletni sestanki MINUT NAPOJ II

od Matija Lokar -

V ponedeljek je četrti  ponedeljek v mesecu, torej 

             sestanek projekta MINUT NAPOJ II  ponedeljek, 27. 11.  ob 20:30 na  https://uni-lj-si.zoom.us/j/99599756584 

==================


V odgovor na Matija Lokar

Zadeva: Redni spletni sestanki MINUT NAPOJ II

od Matija Lokar -

V ponedeljek je 2. ponedeljek v mesecu, torej čas za naš redni MIINUT/NAPOJ sestanek. 

A ta ponedeljek žal mene ni ... 

Če je pripravljen kdo drugi ZOOM gostit zadevo, naj prosim to naredi ... Jaz pa se z 90% verjetnostjo opravičujem za snovjo neprisotnost ...